Šedý sametový taburet MICADONI Miley 85 x 85 cm

7 212 

Popis produktu

Taburet Miley od značky Micadoni si zamilujete! Díky mírně zapuštěné základně dodává sezení vznášející se charakter, který dotváří vzhled připomínající oblak. Měkký, odolný a na pohled příjemný samet poskytuje nábytku lákavý vzhled, který vnese do místnosti záři a pocit sofistikovanosti. Taburet je ideální volbou do interiéru v moderním nebo skandinávském stylu. Bude skvělým doplňkem k pohovkám a křeslům z kolekce Miley – využít ho můžete jako další místo k sezení, po dlouhém dni na něj odložit unavené končetiny nebo vám poslouží jako praktický odkládací stolek.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

 

Katalogové číslo: MIC_POUF_51_F1_MILEY3 Kategorie: , , ,
Výrobce:Micadoni

Související produkty