Černá sametová rohová pohovka MICADONI Jennifer 341 cm, levá

46 191 

Popis produktu

Jednoduchý tvar rohové pohovky Jennifer perfektně zapadne do interiéru v minimalistickém nebo skandinávském stylu. Sezení vás na první pohled zaujme geometrickými detaily a příjemným sametovým čalouněním s jemným leskem. Pohovka je nejen poutavá ale také velmi pohodlná, díky šikmé poloze sedáků, které vám i vašim hostům poskytnou kvalitní místo k odpočinku. Není pochyb o tom, že se jedná o elegantních kousek nábytku, který je v nabídce v sametovém nebo látkovém provedení. Řada Jennifer se pyšní širokou škálou sedacího nábytku – klasické či rohové pohovky, křesla nebo podnožky. Vyberte si variantu, která bude nejlépe vyhovovat vašemu interiéru, a užívejte si velkolepý nábytek vysoké kvality.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemný mi krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

 

Katalogové číslo: MIC_LCO_51_F1_JENNIFER7 Kategorie: , , ,
Výrobce:Micadoni

Související produkty