Béžový sametový puf MICADONI Goct 62 cm

5 616 

Popis produktu

Pohodlí získá ve vašem obývacím pokoji novou podobu díky pufu Goct od značky Micadoni. Tento kus nábytku doplní váš stylový městský prostor o měkké a velmi příjemné čalounění, které je vyrobeno z látkyjemným leskem. Puf je ideální volbou ke křeslu nebo pohovce ze stejné kolekce. Luxusní samet celé sestavy nadchne nejen vás ale i vaši drahou polovičkou nebo přátele. Elegantní a nadčasový puf se zlatým detailem je tím pravým kouskem, který jste hledali!

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celý puf doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

 

Katalogové číslo: MICPOUF44GOCT1 Kategorie: , , ,
Výrobce:Micadoni

Související produkty