domů >  Privacy Notice

Privacy Notice

Ochrana osobních údajů
V hrstdesign.cz (od nynějška se bude jmenovat hrstdesign.cz), soukromí návštěvníků je pro nás závažný problém. Na této stránce Zásady ochrany osobních údajů popisuje, jaké osobní údaje mohou být přijímány a hrstdesign.cz a jak shromažďovat informace, které budou použity. reklama vyhledávač

Stejně jako mnoho dalších odborných webů,hrstdesign.cz investice do internetové reklamy. Naše reklamní partnery patří Bing reklamy (Yahoo nl). Chcete-li maximalizovat návratnost investic do online reklamy, a najít cílové zákazníky, hrstdesign.cz používat tyto vyhledávače zaznamenat IP adresa uživatele a streamování zobrazení stránky mají nějaký měřicí kód.

Business Contact údaje

Shromažďujeme vše prostřednictvím e-mailu nebo webového formuláře odeslat cestující z hrstdesign.cz obchodní kontaktními údaji. Návštěvníci vstupují relevantních údajů a identifikaci kontakt bude uložen hrstdesign.cz výhradně pro interní použití. hrstdesign.cz zajistí bezpečné a správné používání těchto údajů.

informace Use

Budeme používat pouze vaše identifikační údaje, jak je popsáno níže, pokud jste výslovně souhlasili s jiným typem použití, ať už v osobním informacím identity je poskytována vámi nebo jinou formou souhlasíte s časem sběru:

1. Budeme používat žádné identifikační údaje k dokončení objednávky, kterou jste podali.

2. Budeme používat osobní údaje, aby vám specifické služby jste požadovali, například k dosažení prodejce.

3. Budeme používat vaše osobní údaje je zaslána na vás reagovat na naše otázky.

4. Budeme používat vaše identifikační údaje k odeslání e-mailu z času na čas, jako je bulletinů a propagačních aktivit našeho upozornění.

Vyžadováno zákonem nebo soudnímu procesu 5. můžeme sdělovat osobní údaje.

6 můžeme zveřejnit osobní údaje vyšetřovat podezření z podvodu, obtěžování nebo jiné porušování jakýchkoliv zákonů, pravidel nebo předpisů nebo podmínek nebo zásad týkajících se webu.

7. Pokud se rozhodnete již nechcete dostávat náš newsletter, můžete kliknout na odkaz pro odhlášení v dolní části každého zpravodaje budeme posílat okamžité odhlásit.

Opravy / deaktivovat svůj účet

V závislosti na vašem přání, budeme (a) opravit nebo aktualizovat své osobní údaje, (ii) Váš účet zablokovat, aby nedošlo k účtu jakoukoliv budoucí kupní. Můžete, nebo zavolat nebo e-mailem svou žádost hrstdesign.cz zákaznické podpory oddělení dělat některé z těchto požadavků na informace o zákazníkovi.

Back
Copyright @2020 www.hrstdesign.cz 2017 Nové prodeje oděvů,Levné sportovní oblečení Prodej,Export sportovního oblečení